Tuesday, September 24, 2013

Birthday Girl

Hello! Wow I didn't write a new post for a looong time! I really miss writing posts and my readers, but I still have some exams to pass at my university and I have a lot of work at our new home - still everything looks like a big mess but we are working on it (veeeery slowly)! :)
Hej! Łał baaardzo długo nie wrzucałam nowego posta! Naprawdę tęsknię za pisaniem postów i za wami, ale ciągle mam do zaliczenia kilka przedmiotów na studiach i do tego sporo pracy w naszym nowym miejscu - wszystko jeszcze wygląda jak po trzęsieniu ziemi.. ale powolutku nad tym pracujemy! :)

I'm writing this post to say THANK YOU for all you wishes and gifts I received for my birthday. It's amazing that people who see each other two times a year (or even never!) remember and this about eachother. Again big thank you for you all! You are all amazing people! 
Piszę dzisiaj tego posta, żeby PODZIĘKOWAĆ wam wszystkim za życzenia i prezenty, które wczoraj dostałam. To jest niesamowite - ludzie, którzy widzą się dwa razy w roku (albo nawet w ogóle!) pamiętają i myślą o sobie nawzajem. Jeszcze raz wielkie dziękuuujęęę! Wszyscy jesteście wspaniali! 


Oh, and I wish you an amazing autumn, full of colours and creativity! :)
O, i życzę wam wszystkim niesamowitej jesieni, bardzo kolorowej i kreatywnej! :)

marysza

5 comments:

 1. Przyjmij o od nas spóźnione 100 lat! :)

  ReplyDelete
 2. Happy Birthday! ♥
  I'll keep my fingers crossed for the rest of your exams! :)

  ReplyDelete
 3. Happy birthday Marysza!!!
  Keep in touch

  febiola-febby.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...