Monday, November 25, 2013

Art-Journal Pages

Wow! Last time I had shown you some of my journal pages from my favourite SODAlicious journals was about a year ago! Time to make up for it and show you some of them!
Łał! Prawie rok temu ostatnio pokazywałam wam strony w moich ulubionych journalach od SODAlicious! Czas nadrobić troszkę zaległości i pokazać co nieco!

Some of them are created according to SODAlicious art-journal challenges, and some of them came out from my head or something :P I hope you will enjoy them!
Kilka z nich zrobiłam na podstawie wyzwań art-journalowych organizowanych przez SODAlicious, a inne wyszły z mojej głowy, czy coś :P Mam nadzieję, że się spodobają!

left: no23 - destiny // right no34 - don't care
lewa strona: no23 - przeznaczenie // prawa strona: nie obchodzi mnie
 no39 - the dark side // ciemna strona
 left: no38 - deep inside // page about our little trip to the seaside last year..
lewa strona: no38 - głęboko w środku // luźny wpis o małej, zeszłorocznej wycieczce nad morze
 two art-journal pages, one complaining about the lack of time for sewing and the second one as you can see about.. writing letters!
dwa art-journalowe wpisy, w pierwszym narzekam na brak czasu na szycie a drugi jak widać jest o.. pisaniu listów!
 no27 - simplicity // prostota
 no31 - black & white // czarny i biały
 no28 - safety // bezpieczeństwo
And what do you think about them? I know I'm not as good as Jaszmurka, Nulka, Guru and other girls from SODA team, but I really love splashing paints, sticking stuff and using all these colorful stuff!
No i co o nich myślicie? Wiem, że nie jestem tak dobra jak Jaszka, Nulka, Guru czy inne dziewczyny z załogi sody, ale ja naprawdę uwielbiam to całe chlapanie, przyklejanie i używanie tych wszystkich kolorowych pierdółek!

Do you also journal from time to time? If yes, do you prefer using things which you can found 'everywhere' or some specific accessories??
Wy też prowadzicie art-journale? Jeśli tak, to wolicie używać rzeczy, które można wszędzie znaleźć czy może wolicie akcesoria specjalnie do tego produkowane??

I wish I could journal or read a book today! Instead I have to start learning for tomorrow's test! Aghr!
Oooh jak ja bym chciała pojournalować dzisiaj albo poczytać ksiązkę! Zamiast tego muszę brać się do nauki na jutrzejsze kolokwium! Bleh!

4 comments:

 1. Podoba się...szczególnie ten o pisaniu listów i podróżach:) Zrobić taki journal to ja bym chciała... ale znając siebie na pierwszej kartce by się skończyło i długie lata leżało i czekało na ciąg dalszy;)
  Powodzenia na kolokwium:)
  p.s. ja zawsze przed sesją kreatywną eksplozję miałam... robiłam masę rzeczy które zupełnie z nauką nie miały nic wspólnego... nawet sprzątać lubiłam:)

  ReplyDelete
 2. Super! To się nazywa artystyczny nieład :D

  ReplyDelete
 3. Oh, yummy art journal pages. and the journals you make - wow! so pretty.

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...