Wednesday, December 02, 2015

Houndstooth Collection for Projekt Planner

Woow.. I havent's written for two months! This is insane - I'm so sorry! I have a lot of work so I'm usually just too tired to write something here.. I post on Facebook and Instagram more often, so If you miss me (yeah, sure!) follow me on FB and IG!
Łaaał.. nie pisałam od dwóch miesięcy! Bardzo was przepraszam! Mam dużo pracy i zazwyczaj jestem po prostu zbyt zmęczona żeby pisać posty.. Ale za to na Facebooku i Instagramie wpisy pojawiają się dość często, więc jeśli tęsknicie (taaa, jasne!) wpadajcie na FB i IG!

Today - some good news! I made a new planner collection for Pojekt Planner! This time the notebooks are A6, 400 pages and with 5 separating cards!
Ale dzisiaj - dobre wieści! Zrobiłam dla Projekt Planner nową kolekcję plannerów! Tym razem notesy A6, 400 stron z 5 przekładkami!
 The exterior fabric is a black and white houndstooth, and the interior is made of a white and grey striped fabric. Closed with a black elastic band. There is also a special elastic band for a pencil :)
Zewnętrzna okładka to czarna biała pepitka, w środku szaro białe paseczki. Planner jest zamykany na czarną elastyczną gumkę. Jest też specjalna gumeczka na ołówek :)
 Size of the planner is just perfect for every woman's purse! You can use it as a notebook, calendar or.. diary! As you can see it fits small photos perfectly - these pics were printed by Projektogram, a polish company which makes super delicate photos from your instagrams - they look amazing in my notebooks! Can't wait to order more!
Planner ma idealny rozmiar - zmieści się do każdej damskiej torebki! Można go używać jako zwykły notes, kalendarz lub.. pamiętnik! Jak widać spokojnie mieszczą się w nim małe zdjęcia - te widoczne na zdjęciu są drukowane przez Projektogram, polską firmę robiącą najprzyjemniejsze w dotyku zdjęcia z IG! Fajnie prezentują się w notesie, no nie? Nie mogę się doczekać aż więcej ich zamówię!
The separating cards are made of Makowe Pole's scrapbooking paper. These wooden patterns are amazing! Don't you think?
Przekładki są zrobione z papierów z Makowego Pola. Idealne wzory!
Houndstooth planners are available in Projekt Planner's shop. I would love to hear your opinion about them. And if you're interested in buying them.. just click the image below!
Pepitkowe plannery już są dostępne w sklepie Projekt Planner. Bardzo chciałabym usłyszeć wasze opinie o tych plannerach.. a jeśli ktoś jest zainteresowany.. to klik klik w poniższe logo!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

But about planners.. I don't know If you know, but I'm using PP's planner for over a month now, and I still love it. It's elegant, it has a lot of pockets for all my weird papers and the variety of separating cards.. everything is helping me organise my (recently) busy life. I'm so happy I decided to get on of these cuties.
Wracając do plannerów.. nie wiem czy wiecie, ale od początku listopada używam plannera PP. Uwielbiam go! Jest elegancki, ma sporo kieszonek w których mogę chować wszystkie swoje dziwne papierki i do tego te przekładki.. jest ich dużo, co bardzo pomaga mi w ogarnięciu wszystkiego co ostatnio dzieje się wokół mnie. Jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się właśnie na ten planner.
Most of my posts about planners are at PP's blog but I had to write about this grey planner here! Here are a few sneak peeks.. Hop on to PP's blog for more!
Większość moich postów związanych z planowaniem znajdziecie na blogu PP. Ale o tym plannerze musiałam wam też tutaj wspomnieć! :D Poniżej małe zajawki zawartości!
How about you, do you use planners? If yes - how do they look like? I would love to see them!
A wy? Używacie plannery? Jeśli tak - to jak wyglądają? Bardzo chciałabym je zobaczyć!

Happy December everyone 
Wesołego grudnia życzę 

2 comments:

  1. Ten Twój nowy szyty planner jest absolutnie obłędny! Nie mogę się napatrzeć, szczególnie na przekładki (jeny, cudeńko!). A na bloga wpadaj częściej, a nie że tylko na Instagramach Cię widzę :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Postaram się pisać tu więcej.. wiesz jak to jest, na IG i FB post zajmuje minutę, tutaj trzeba nad tym troszkę posiedzieć :P Ale no trzeba wrócić, żeby tu pajęczynami nie zarosło!

      Delete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...