Friday, March 04, 2016

Mini Yarn Project Organiser - Tutorial

Hi there! Do you remember my Yarn Project Organisers? A lot of you have been asking about them so I decided to make a tutorial for you guys!
Witajcie! Pamiętacie może moje Organizery Włóczkowe? Wiele osób pytało mnie o nie odkąd zaczęłam je robić i postanowiłam zrobić dla was tutorial!

If you haven't seen the Yarn Project Organisers yet, here is one of them:
Jeśli nie widzieliście wcześniej moich organizerów, to tutaj widać jeden z nich:
This is the original size which is perfect for all kinds of projects, yarns and supplies. I decided to make a tutorial for a smaller version of the organiser, but if you want to make a bigger one, you just have to add a couple of centimetres :)
To jest standardowy rozmiar organizera idealny na różnego rodzaju projekty, włóczki czy akcesoria. Postanowiłam zrobić tutorial na trochę mniejszą wersję organizera ale jeśli chcecie zrobić większy, to wystarczy dodać kilka centymetrów :)

The smaller version is perfect when you're going on a trip but you still want to crochet a bit!
Mniejsza wersja przyda się gdy będziecie gdzieś wyjeżdżać ale i tak będziecie chcieli troszkę poszydełkować!
It can easily fit two small yarns, crochet hooks, safety pins etc.
Spokojnie zmieszczą się do niego dwie małe włóczki, szydełka, agrafki itp.
There is one difference between the regular size Yarn Project Organiser and the smaller version: the special elastic band for crochet hooks is inside the bigger version, whilst in the smaller one it's outside.
Jest jedna zasadnicza różnica pomiędzy standardowym organizerem a jego mniejszą wersją: specjalna gumka na szydełka znajduję się w środku dużego organizera, a w mniejszej wersji jest na zewnętrznej stronie.
But it's not that the YPO is meant only for yarn lovers! It can also be a great organiser for your planning or art journaling accessories!
Ale to nie tak, że organizer jest przeznaczony tylko na włóczki! Może być też świetnym organizerem na akcesoria do planowania czy do art journalingu!
So, if you want to sew the organiser for yourself, but you don't really know how to do it, click >> HERE << for the tutorial! There are a lot of photos so I'm sure everyone will manage to make their own Yarn Project Organiser!
No więc jeśli chcecie uszyć sobie taki organizer, ale nie bardzo wiecie jak go zrobić to zapraszam >> TUTAJ << po tutorial! Jest sporo zdjęć więc jestem pewna że każdy sobie poradzi z uszyciem organizera!And now, I'm off to bed because I'm ill :(
A teraz kochani znikam do łóżka bo mnie choroba rozłożyła :(

Have a nice weekend!
Udanego weekendu!

9 comments:

 1. Też akurat jestem chora, więc może pokuszę się zrobienia takiego cudeńka :D Dla mnie byłby to idealny piórnik. No i można bezkarnie uszyć go z najbardziej odjechanego materiału, jaki się znajdzie :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No właśnie ten materiał w trójkąty jest jednym z moich ulubionych :D Jak już skorzystasz z tutka to koniecznie wyślij mi zdjęcie!! Chętnie zobaczę jakie cudo zrobisz :D No i zdrówka życzę :D

   Delete
 2. Fajny blogasek! będę zaglądać :)

  ReplyDelete
 3. Powiem Ci, że zdecydowanie przydał by mi się taki organizer, więc pewnie jak tylko znajdę jakiś spoko materiał to spróbuję go uszyć. :) Może wreszcie będę miała w jednym miejscu wszystkie te ołówki, markery, szydełka i pędzle. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No to do działa! Jak skończysz to koniecznie podeślij zdjęcie! :D

   Delete
 4. Eeeekstraaa! Dzięki! Przyda mi się taki organizer do pierdół przy łataniu strojów na imprezach :P Tylko znajdę jakiś fajny materiał :)

  ReplyDelete
 5. Fajowy organizer Tobie wyszedł :) super że podzieliłaś się instrukcją jak go stworzyć.
  Najbardziej podoba mi się że można go wykorzystać do wszystkiego :) na włóczki, na nici, na pocztówki, na kosmetyki...

  ReplyDelete
 6. Podoba mi się opcja numer dwa przechowywania przydasiów ;) U mnei włóczek jakoś się tak namnożyło, że le
  dwo do kartonu je na zapakowałam.

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...