Thursday, August 21, 2014

Journal with a colorful soul

About a month ago I made a notebook for a very crafty girl. She wanted a journal with a foxy cover but I had only a little piece of this fabric left.. Fortunately, she also likes dots so I made this colorful combination! This notebook has simple white pages, size A6 and it is closed by a pink elastic band :)
Jakiś miesiąc temu zrobiłam notes dla bardzo kreatywnej osoby. Chciała journal z okładką w liski ale został mi tylko mały skrawek tej tkaniny.. Na szczęście Marta też lubi kropki więc połączyłam te dwa wzory!
Notes ma zwykłe białe kartki w formacie A6 i jest zamykany na różową gumkę :)
 As you can see on the photo above I made another journal at the same time. The one on the left was for a blog friend - Mała Ichi. I really hope she likes her swap-gift!
Jak widać na powyższym zdjęciu zrobiłam też inny notes w tym samym czasie. Ten po lewej jest dla blogowej znajomej - Małej Ichi. Mam nadzieję, że wymiankowy prezent się jej podoba!
 But lets get back to the foxy journal - some time after Marta received her notebook I found on her facebook page this photo:
Ale wróćmy do liskowego journala - jakiś czas po tym jak Marta otrzymała notes znalazłam na jej facebookowej stronie to zdjęcie:
She altered the interior of the journal with stickers, printed schedules and colorful pens! It looks amazing! I love seeing when people use my notebooks and when interior is so incredibly beautiful!
Marta also told me, that she will make a post on her >> BLOG << about organising soon! Can't wait to see it - I am sure it will be very colorful and inspiring! :)
Przerobiła środek swojego journala za pomocą naklejek, drukowanych szablonów i kolorowych długopisów! Wygląda niesamowicie! Uwielbiam patrzeć jak ludzie używają moich notesów i kiedy wnętrza są takie piękne!
Marta zdradziła mi, że za niedługo pojawi się post o organizacji na jej >> BLOGU <<! Nie mogę się doczekać aż go zobaczę - jestem pewna, że będzie bardzo kolorowy i inspirujący! :)

How do change your notebooks? What's your style - clean and simple or maybe colorful and wild? I would love to see your journals! <3 p="">
A jak wy zmieniacie swoje notesy? Jaki jest wasz styl - prosty i przejrzysty czy kolorowy i szalony? Bardzo bardzo chciałabym zobaczyć wasze journale! <3 font="">


Have a nice day!
Miłego dnia!

12 comments:

 1. Lubię tu Cię odwiedzać, od razu chce się działać. :)

  ReplyDelete
 2. Niedźwiedź w lasku jest czaderski! :D

  ReplyDelete
 3. Piękny notes, jak ja uwielbiam liski <3
  A pomysł z przerobieniem journala bardzo mi się podoba. Sama planuję przerobić jakiś zwykły zeszyt w kalendarz na nowy rok szkolny :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Polecam do tego taśmy Washi :D one wszystko potrafią odmienić w coś niepowtarzalnego :D

   Delete
 4. Jakie piękne zdjęcia! I notatniki! :) Inspiracja +200! Ja nie mam czasu na zajmowanie się wnętrzem notatników, dlatego jest tam brzydko i chaotycznie. Chyba to zmienię od nowego roku szkolnego. :)

  ReplyDelete
 5. Śliczny ten notes z serduchem w liski :))) U mnie notesy są (za) mało w użyciu - muszę to zmienić :) A raczej już wprowadzam to w życie :))

  ReplyDelete
 6. Dziękuję Maryszko za niesamowity notes !!! Idealny :**

  ReplyDelete
 7. rzeczywiście wygląda świetnie w użyciu! :)

  ReplyDelete
 8. Jak Ty przecudownie tworzysz! Wypełniony równie cudowny...:)

  ReplyDelete
 9. Piękny journal! Podoba mi się jak został dostosowany przez właścicielkę. W ten sposób razem go stworzyłyście :)

  Pozdrawiam
  Kamila

  ReplyDelete
 10. Strasznie lubie Twoje journale :)))

  ReplyDelete
 11. Super notes :)
  Aż sama zapragnęłam mieć taki! hmm..
  BUZIAK :*
  DECU Style

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...