Sunday, April 27, 2014

If you are bored, you don't live enough

Hello! I have three little things prepared for today's posts. First of all, my super simple watercolour poster, which I made for our new Art-Piaskownica's colour challenge! I didn't have time to sew so I decided to make something else quick! :) It looks a bit better in reality, because the details are more visible :P
Hej! Przygotowałam do dzisiejszego posta trzy rzeczy. Na początek - bardzo prosty akwarelowy plakacik, który zrobiłam na kolorowe wyzwanie z Art-Piaskownicy! Nie miałam czasu na szycie więc zrobiłam coś innego, szybkiego! :) Na żywo wygląda lepiej, bardziej widać szczegóły :P
This quotation is from A. D'Avenia's As White as Milk, Red as Blood and more or less it means: "If you are bored, you do not live enough" - it's just a very loose translation, because I couldn't find the English equivalent in the internet :)
Ten cytat jest z książki Biała jak Mleko, Czerwona jak Krew A. D'Avenii.
I read this book a long time ago, but I can't forget about this simple but very wise sentence.. I don't get bored and I don't understand people who are bored even a minute a day! Do you have similar feelings about it? Or am I just crazy :D?!
Dość dawno czytałam tą książkę, ale ten cytat ciągle chodzi mi po głowie.. jest bardzo prosty, ale też dużo znaczy.. Ja jakoś tak mam, że nigdy się nie nudzę i nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy nawet minutkę się nudzą! Macie podobnie? Czy ja po prostu zwariowałam :D?!

 Second thing - we have a new photo challenge aswell! It's a photo-lift and here is my interpretation:
Kolejna rzecz - nowe wyzwanie foto! Tym razem liftujemy, a poniżej moja interpretacja:
This little guy grows incredibly fast, I try to make thousands of photos just to capture his puppy days but I still think that I don't make enough photos! We are crazy about him and love this naughty creature with all our hearts! :D He will be 4 months old tomorrow!
Lunar rośnie jak na drożdżach. Próbuję robić tysiące zdjęć żeby uchwycić jego szczenięce lata ale i tak ciągle myślę, że robię ich za mało! Szalejemy za nim i kochamy tego niegrzeczniucha! :D A już jutro kończy 4 miesiące!

And yesterday -  I sewed! AT LAST! I just hate months when I can't use my sewing machine. But yesterday I could use it for few hours, and I made a tutorial! Below a little sneak peek!
A wczoraj - szyłam! W KOŃCU! Nie cierpię miesięcy kiedy nie mam czasu na używanie mojej Janome. Ale wczoraj mogłam na to poświęcić parę godzin.. i zrobiłam tutorial! Poniżej mała zajawka!
Who would like to see it? :D
Ktoś chciałby go zobaczyć? :D

Long May weekend ahead - do you have some plans already? I hope you will spend some awesome time with your love ones and friends! :)
Długi weekend majowy już tuż tuż - macie jakieś plany? Mam nadzieję, że spędzicie ten czasu cudownie z ukochaną osobą i przyjaciółmi! :)

5 comments:

 1. Faktycznie, bardzo słuszne słowa:) Też tak mam, że nuda jest mi obca;) Plakacik bardzo ładny, podoba mi się "czcionka" ;)
  Piesio faktycznie rośnie jak na drożdżach;) Lunar! hehe,a ja właśnie w tym momencie czytam The Lunar Chronicles :D
  Ja chcę zobaczyć, już widzę, że powstało coś super;D Eh, marzy mi się maszyna do szycia.. i kurs szycia w zestawie!:D

  ReplyDelete
 2. fajowe kreatywne rzeczy ale psiak jest boski a foto ze stópkami świetny pomysł, na tutka czekam bo widzę, że coś ciekawego się kroi :)

  ReplyDelete
 3. Jaki Lunar już duży :) Pewnie fajnie mieć takiego łobuza w domu.
  Na tutorial czekam, jestem pewna, ze przygotowałaś coś superowego :)

  ReplyDelete
 4. Uwielbiam Twoją kreatywną głowę! :D

  ReplyDelete
 5. The font of the quote is cool!
  Lunar is too cute, and his hair looks so fluffy. He really is growing fast. :)
  I'm looking forward to see the tutorial :)

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...