Wednesday, April 30, 2014

Miniprints - Business Cards from Instadruk

Have you heared about Instadruk? I'm sure you did.. but If someone didn't I will just tell you that it's one of the best companies (well, in my opinion of course!) which prints photos from Instagram (but you can also print photos from your computer!). You can choose a lot of options, such as: Fotochoco, Magnets, Fotoframes, Memo Game, Squares, Memoprints, Posters and the one I choose - Miniprints.
Słyszeliście już o Instadruk? Jestem pewna, że tak.. ale gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o co chodzi to w skrócie powiem wam, że to jedna z najlepszych firm (no przynajmniej według mnie), która drukuje zdjęcia z Instagramu (lub jeśli ktoś woli z dysku komputera). Mają wiele świetnych produktów, jak np.: Fotochoco, Magnesy, Fotoramki, Gry Memo, Kwadraty, Memoprinty, Plakaty i to co ja akurat wybrałam - Miniprinty.
Prints are packed in a super cute paper box. When I opened it.. I was really surprised with the quality of my Instagram photos! Colours are just like on my phone!
Wydruki są pakowane w urocze tekturowe pudełeczko. Kiedy go otworzyłam.. byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona jakością moich Instagramowych zdjęć! Kolory jak na moim telefonie!
It's my first order from Instadruk, but I'm sure I will make new ones - I am dreaming about a poster and magnets for my fridge! Hmm and maybe some squares for my art-journals? :D
To moje pierwsze zamówienie u nich, ale jestem pewna że będzie więcej - bardzo bardzooo chce plakacik i magnesy na lodówkę! Hmm i może kwadraty do moich art-journali? :D
I had such a problem picking the right photos, you can't even imagine! If I could, I would order every single photo from my Instagram :P and just hang them on my wall!
Miałam ogromny problem z wybraniem zdjęć, nawet sobie nie wyobrażacie! Gdybym mogła to druknęłabym wszystkie z mojego Instagrama :P i np. powiesiła na ścianie!
Why did I chose Miniprints? Well, I needed new business cards.. and they have the perfect size! Earlier my cards all looked the same, but now - every person will receive a different picture!
A dlaczego wybrałam akurat Miniprinty? Potrzebowałam nowych wizytówek.. a ten produkt ma idealny wymiary! Wcześniej wszystkie moje wizytówki wyglądały tak samo, a teraz - każda osoba dostanie inny obrazek!
I stamped my blog address on the back of my Miniprints, but others will have just handwritten "thank you", e-mail and web page :).
Na odwrocie wystemplowałam adres mojego bloga, ale nie na wszystkich. Część będzie miała po prostu ręcznie napisane "dziękuję", e-mail i adres bloga :).

If you had some doubts and wasn't sure if you should order them.. I can truly recommend this company's products! :)
Jeśli mieliście wcześniej wątpliwości czy zamawiać u nich cokolwiek - szczerze polecam, naprawdę warto! :)


What's your opinion about business cards like that? Is it fun to receive them with orders and letters?
A teraz takie pytanko do was.. co myślicie o takich wizytówkach? Fajnie dostawać takie obrazki do zamówień bądź listów?

Miniprints from // Miniprinty z:
Shop // Sklep: http://www.instadruk.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/instadruk

P.S. And for people from abroad, you have a very similar (almost identic) company where you can print your instagram photos! It's called Sticky9

12 comments:

 1. Świetny pomysł na wizytówki :) Piękne masz te stempelki! Zawsze miło jest dostać coś napisanego do listu! Zdjęcia wybrałaś super, nie dziwię się, że trudno Ci było się zdecydować.
  Pozdrawiam
  Kamila

  ReplyDelete
 2. Jaa alee zajebisty pomysl na te wizytowki booooyyykuu! Normalnie tez chce!

  ReplyDelete
 3. Dziewczyny! Na pierwsze zamówienie jest 20% zniżki, jeśli polubicie ich stronę facebookową :D Dostaje się wtedy kod zniżkowy :D

  ReplyDelete
 4. Czaderskie są! Wymiatasz Marysz! :)

  ReplyDelete
 5. aaale rewelacja, nie słyszałam o tym wcześniej:) ale na pewno zapoznam się z tematem:)
  i nawet mój ptasior się załapał!:)

  ReplyDelete
 6. Zdjęcia śliczne, a ich wykorzystanie bardzo pomysłowe :) Takimi wizytówkami na pewno zwrócisz uwagę!

  ReplyDelete
 7. Jak dla mnie, to bardzo oryginalne wizytówki, więc jestem na tak. Widać włożoną pracę (przecież trzeba było zrobić zdjęcie), a nie samo wydrukowanie swoich danych (jak to najczęściej bywa). Moje wydruki z insta pewnie nie byłyby takiej jakości, bo mój aparat w telefonie nie robi super zdjęć. Jednak jeżeli można wybrać jakiekolwiek zdjęcie (nie tylko z Instagrama), to skorzystam :)

  ReplyDelete
 8. It's such a great idea! The handwritten ones are going to be even more unique! :)

  ReplyDelete
 9. Fantastyczny pomysł z tymi wizytówkami! :D nie zamawiałam nic nigdy od nich, ale Twoje miniprinty wyglądają bardzo zachęcająco :D

  ReplyDelete
 10. W O W !!! Pomysł genialny! Świetnie, że się nim podzieliłaś. Normalnie aż żałuję, że nie mam takich fotek. Pozazdrościłam Ci :))))

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...