Monday, May 13, 2013

Colorful Swap

Some time ago I came through a great blog. A blog owned by a very creative girl, who makes amazing bags! I bought one of her bags a looooong time ago.. and I was planning to buy a hip bag, but you know how it is, when you are not sure how something looks like in reality.. I wasn't sure.. so I was waiting and thinking about it.. and suddenly, don't know how, don't know when.. we started talking and decided to make a swap! You really can't imagine how happy I was! It turn out, of course, that the bag is a lot better in reality, than on photos!
Jakiś czas temu wpadłam na świetnego bloga. Bloga z bardzo kreatywną właścicielką, która tworzy niesamowite torby! Zakupiłam jedną torbę daaaaaawno temu, i teraz planowałam kupić nerkę/biordówkę.. ale wiecie jak to jest, jak czasami się nie wie czy na żywo coś będzie równie ładne jak na zdjęciach.. nie byłam pewna.. więc sobie czekałam i spokojnie myślałam.. aż tu nagle, nie wiem kiedy ani jak zgadałyśmy się na wymiankę! Nawet sobie nie wyobrażacie jak się ucieszyłam! (Oczywiście nerka okazała się dużo lepsza niż na zdjęciach:D)

Lukola wanted a very colorful notebook, for her amazingly colorful projects. I was so happy when she picked this one! Geometric and colorful, like some of her bags! :)
Lukola chciała bardzo kolorowy notesior, na jej niesamowicie kolorowe projekty. Wybrała to maleństwo. Geometryczny i kolorowy, jak niektóre jej torebkowe projekty! :)
It's a typical notebook I make - 400 pages A6, fabric cover, stitched by sewing machine and by hand.
Typowy maryszkowy notes - 400 stron A6, materiałowa okładka, szyte maszynowo i ręcznie :)
 I really like the fabric I used to make this journal.. I have it a bit more, but I don't know what can I really make using it! But lack of ideas is probably caused by lack of time.. Can't wait until summer holidays.. ohh I will sew, sew.. and SEW!
Naprawdę lubię tą tkaninę, mam jej nawet trochę więcej, ale nie mam zielonego pojęcia co z niej jeszcze zrobić! Ale brak pomysłów pewnie jest spowodowany brakiem czasu.. Nie mogę się doczekać lata, będę szyć, szyć i SZYĆ!
 And now it's time.. to show you what I received from Ola! An amaaaaaazing, round hip bag! I always carry a lot of stuff.. and sometimes it's really tiring to carry a bag.. and this hip bag is a perfect solution! I use it all the time now - bicycle (!!), parties and quick shopping!
A teraz czas pokazać wam co ja dostałam od Oli! Przeeeepięęęęknąąąą, okrągłą biodrówkę! Zawsze mam ze sobą pełno szpargałów i czasami noszenie torby jest po prostu męczące. I tutaj nerka okazuję się idealnym rozwiązaniem! Teraz ciągle gdzieś ją ze sobą zabieram - na rower (!!), imprezy czy szybkie zakupy :)
 Here is a bigger photo of it.. Itsn't this rainy pattern just perfect?! *_*
A tu małe zbliżenie.. czy ten deszczowy wzór nie jest po prostu idealny?! *_*
Oh I looooove blog swaps! Thank you Lukola for this amazing swap, and I hope we will repeat it someday!!
If you like this hip bag as much as I do, hop on to Lukola's blog or facebook page and take a look at her amazing projects!
Uwieeeelbiam wymianki blogowe! Dziękuję Ci Lukolu jeszcze raz, za tą wspaniałą wymiankę i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś to powtórzymy!
Jeśli spodobała wam się ta nerka tak samo jak mi, hop na bloga Lukoli and fanpage'a i zobaczcie jakie cudowne rzeczy ta dziewczyna projektuje!

Have a wondeful day,
Życzę cudooowneeegooo dnia,
marysza

19 comments:

 1. Łał! Obydwa zajebistyczne cuda!

  ReplyDelete
 2. Ładne ma kolory ta torba :) Pasuje Ci :)

  ReplyDelete
 3. oj tak biodrówka rzeczywiście cudowna!! A notes tez rewelacja, zresztą wiesz , że Twoje notesy to wszystkie mi się podobają :) A dobra wymianka nie jest zła :D

  ReplyDelete
 4. Czaderska!!! A notes odlotowy :)

  ReplyDelete
 5. notesik jest super. świetnie dobrane kolorki :)
  a nerka extra! jak i cała reszta prac projektantki :DDD

  ReplyDelete
 6. Przepiękny notes :).. Energetyczny!

  ReplyDelete
 7. I like both the journal and the bag!
  The bag made me think of the raindrop you made recently and the rainbows you painted :) Did you choose the fabric or was it Ola?

  ReplyDelete
 8. Kata - I picked the raindrop fabric - It was love from the first sight!!! :D

  ReplyDelete
 9. Notes przecudowny!!! Nerka też świetna

  ReplyDelete
 10. cudnyyyy notes :) tkanina boska. ja bym nawet miała pomysł na jej wykorzystanie. chyba Ci maila poślę :D

  a biodróweczka też niczego sobie. ten deszczowy motyw jest uroczy!

  ReplyDelete
 11. Wal śmiało Lejdiszonku :D

  ReplyDelete
 12. kochana piękny! uwielbiam takie połączenie kolorów!
  ja z całego serca chciałam podziękować za niespodziankę, którą mi sprawiłaś:* notes jest cudny i na pewno przyda się na kolejne moje pomyślunki! wybacz, że dopiero teraz piszę, ale odkąd pracuję zaniedbałam wszystko, bloga, znajomości blogowe itp. weekendy mam wolne, więc mam nadzieję jutro powojować z maszyną:) i zrobić sesję z notesiorkiem! całuję:*

  ReplyDelete
 13. ale cukiereczek :) śliczniusi...Ty to masz pomysły :) zazdroszczę !

  ReplyDelete
 14. Mega ten journal :) Kolorki boskie :) A nerkówka, haha pozazdrościć :)

  ReplyDelete
 15. Tak. Zdecydowanie cudowna :)

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...