Saturday, September 07, 2013

New (OLD) Room

I promised you I will show you my new room soon, and here are some photos! Quality of these photos is really bad because I still don't have my camera but I hope you don't mind it!
Obiecałam, że pokaże wam niedługo mój nowy pokój.. tadam! Jakość zdjęć jest kiepska bo wciąż nie odzyskałam mojego aparatu.. ale mam nadzieję, że bardzo wam to przeszkadzać nie będzie!

Like I mentioned before my new room is very similar to my old one because of the same furniture. It's bigger and I changed the colour of my walls. Oh and the previous owners of this house left me an old sofa (not very pretty) but it is very usefull and now it looks good after I covered it with my lates quilt! :)
Wspominałam wcześniej, że mój nowy pokój jest bardzo podobny do poprzedniego - głównie dlatego, że mam te same meble. Ale jest większy i zmieniłam kolor ścian. O właśnie - poprzedni właściciele domu zostawili mi starą kanapę (niezbyt urokliwą) ale po przykryciu jej moją najnowszą narzutką wygląda naprawdę fajnie! :)
 As you can see I even hanged the same fabric and dreamcatchers above my bed.
Jak widać nawet powiesiłam tą samą tkaninę i te same łapacze snów nad łóżkiem.
 Below -  my two new favourite corners: reading corner, and the wall next to the door with the most beautiful hanger I have ever seen (what do you think about it??) - I will show you my new collection of wooden hangers soon!
Poniżej - dwa moje ulubione kąciki: kącik do czytania, i ściana przy drzwiach do pokoju z najpiękniejszym wieszakiem jaki w życiu widziałam (co o nim sądzicie??) - już niedługo pokażę wam kolekcję moich wszystkich drewnianych wieszaczków!
 And the third wall - full of crap! :D I couldn't resist hanging some inspiration boards, pictures, embroidery hoops etc. I just love walls with a lot of stuff!
I trzecia ściana - pełna dziadostwa! :D Nie mogłam się powstrzymać.. no musiałam powiesić tablice z inspiracjami, obrazki, tamborki itp. Uwielbiam ściany zawalone pierdołami!
 And as you can see below.. some notes from my university.. I'm trying to learn but it's so hard when we have so much things to do in our new home.. and with such a beautiful weather!!
I jak widać niżej.. notatki ze studiów.. Próbuję się uczyć ale to takie trudne, kiedy mamy w domu tyle roboty.. i jeszcze jest taka cudowna pogoda!!
I hope you enjoyed this little tour around my room. I will have another room maybe in spring (craft room!) but we don't have time for it and it's kind of.. a storage room now :P
Mam nadzieję, że spodobała wam się ta malutka wycieczka po moim pokoju. Zaniedługo (yy pewnie dopiero na wiosnę) będę mieć też drugi pokój (pracownia!) ale na razie nie mamy na niego czasu.. i chwilowo jest magazynem :P

Do you like it? I know it's extremely sweet and some of you might vomit :P but I like it. It's cozy and the colour of walls changes in every hour (from pink to purple!).
Podoba wam się? Wiem, że jest okropnie słodki i niektórych z was może zbierać na wymioty :P ale ja go lubię. Jest przytulny i kolor ścian zmienia się z godziny na godzinę (z różu na fiolet!).

Have a wonderful day - full of inspiration and fun!
Udanego dnia - pełnego inspiracji i zabawy!
marysza

31 comments:

 1. Super, bardzo mi się podoba, jak na ścianach wisi mnóstwo rzeczy i wszędzie jest kolorowo. A Twoje patchworkowe dziełą dodatkowo nadają tyle uroku.

  ReplyDelete
 2. kolor przyznam odlotowy :) no i pokoj calkiem niezlych gabarytowm nie to co u mnie (w UK) pokoje 2x2m :) z tych wszystkich rzeczy moja uwage zwrocilo krzeslo przy biurku, bardzo ciekawe z reszta :)

  ReplyDelete
 3. mnóstwo mnóstwo bibelotów

  ReplyDelete
 4. kolor ścian na wypasie! Świeżo i kreatywnie tam u Ciebie! Aż chce się tworzyć takim otoczeniu.

  ReplyDelete
 5. agnieszka - krzesło na kółkach przy biurku?? kilka lat temu kupiłam go w IKEA, ale oczywiście po jakimś czasie skóra się pokruszyła.. tak mnie zaczęło to irytować, że obiłam sobie na nowo to krzesełko kwiatkową tkaniną :D

  ReplyDelete
 6. Your new room is sooo lovely! I especially like the reading corner with the beautiful triangle quilt. :) The hanger is great, too, I like it when the original structure of the wood can be seen.

  ReplyDelete
 7. Pod taką piękną narzutą mogłaby się kryć nawet najbrzydsza kanapa - przykryta wygląda świetnie! Gratuluję też perspektywy na własną pracownię - ja bym nie wytrzymała do wiosny!
  Pozdrawiam,
  Asia

  ReplyDelete
 8. Przez Ciebie zatęskniłam za czasem, gdy w rodzinnym domu miałam pokój z różowymi ścianiami.

  ReplyDelete
 9. Nowe miejsce wygląda super. Piękna jest ta narzuta!

  ReplyDelete
 10. Kolor ścian jest super - bardzo ciepły i przytulny :) Też lubię jak na ścianach sporo się dzieje ;)
  Pozdrawiam :)
  megshandmade.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Zakochałam się we wszystkim co robisz :P jestem po tkaninie w tarnowskim LP, ale do szycia w ten sposób mnie nie ciągnie, chociaż chyba zmienię zdanie :)

  ReplyDelete
 12. Do niedawna miałam podobny kolor ścian ;)
  Zazdroszczę rozmiaru pokoju. Na moich 9m kw... no, dość trudno się pomieścić ;)

  ReplyDelete
 13. Izzy - fakt teraz mam spory pokój, wcześniej miałam 12m, jakoś się mieściłam ale nie było zbyt wygodnie (wiesz, wyciąganie maszyny, tkanin itp. przy każdym szyciu...) ale za to jak takie małe pokoiki są przytulne!!!

  ReplyDelete
 14. Znowu do Ciebie wracam i znowu choruję na te różowe ściany :)

  ReplyDelete
 15. Mo bloguje - jakby co, to kolor nazywa się LATO JAGODOWE z firmy Nobiles :D

  ReplyDelete
 16. Całego pokoju bym na pewno tak nie pomalowała ale jedna ściana gdzieś no kto wie, może może :) Ale cała reszta jest świetna :) Najlepszy jest patchwork na kanapce :)))

  ReplyDelete
 17. Mogę wiedzieć skąd masz tą narzutę ? JEST ŚWIETNA ! Od miesiąca szukam czegoś takiego bo też mam problem ze starą kanapą ;/
  Cały pokój jest nieziemski , po prostu się w nim zakochałam <3

  ReplyDelete
 18. Hej Karina!
Narzutkę sama uszyłam, kilka postów niżej mozesz sobie zobaczyć cały post o niej! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że tak Ci się podoba!:) 

Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za odwiedzenie mojego bloga! :D

  ReplyDelete
 19. Niesamowity blog. Dodaję do obserwowanych! Lubię kreatywnych ludzi.

  ReplyDelete
 20. Sama ?! Boziu.. Jesteś niesamowita ! Muszę zostać stałą obserwatorką Twojego bloga i czerpać z niego inspiracje , jest ŚWIETNY !!!

  ReplyDelete
 21. Mania - dziękuję!!! :D
  Karin - trochę się namęczyłam nad tą narzutką, ale fakt jestem z niej dumna :D (mimo tego, że jest krzywa:P).

  Dziękuję za przemiłe komentarze babolce! <3

  ReplyDelete
 22. Jak Ty masz klimatycznie w pokoju! Super mi się podoba! A ten wieszak to bym ci ukradła!

  ReplyDelete
 23. O, napiszę tutaj ;) Wszystkiego, co radosne, wyjątkowe i słoneczne w dniu Twoich urodzin!

  ReplyDelete
 24. Anua - dziękuję Ci ślicznie!! :D

  ReplyDelete
 25. Widzę u Ciebie wielkie zmiany i zmiany :D... Super :).. Zazdroszczę i życzę Ci dużo dobrego na nowym miejscu :).. Domek na wsi to coś o czym marzę... a na pewno nigdy nie zamieszkam w wielkim blokowcu! Mam przynajmniej taką nadzieje.. ;).. Pozdrawiam :*

  ReplyDelete
 26. uroczy pokój! :) mam taką samą szafe haha <3

  ReplyDelete
 27. Czadowy pokój :)

  ReplyDelete
 28. O jaaaa - świetny pokój! Choć nie lubię różu, to w tym przypadku wygląda po prostu genialnie:)

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...