Friday, October 11, 2013

Patchwork Pillowcase Tutorial

Just wanted to share with you with some good news! Some time ago a very nice lady Anne asked me if I would like to make tutorials for Murator, more precisely for ZrobiszSam. I was REALLY in a shock, but of course I agreed! For few months I couldn't motivate myself to do this first tutorial but eventually I managed to do it! And I'm really glad how it came out! Maybe it's not perfect, but it has a lot of photos and clear instructions!
Chciałabym się podzielić z wami pewną małą nowinką! Jakiś czas temu, bardzo miła Pani Ania zapytała mnie czy nie chciałabym robić tutoriali dla Muratora, a dokładniej dla ZrobiszSam. Byłam w SZOKU! I oczywiście się zgodziłam! Przez kilka miesięcy nie mogłam się zebrać, jakoś nie miałam motywacji ale w końcu udało mi się go zrobić! I naprawdę jestem z niego dumna! Może nie jest idealny, ale ma duuuuużo zdjęć i jasne instrukcje!

If you want to sew a patchwork pillowcase like this on the photo below just click >>> HERE <<< and you'll go to my tutorial! It's only in polish version but there are so many photos that you'll know what to do even if you're not Polish!
Jeśli macie ochotę uszyć patchworkową poszewkę na poduszkę, taką jak na zdjęciu niżej po prostu kliknijcie >>> TUTAJ <<< i znajdziecie się na stronie z moim tutkiem! Jest tylko w wersji polskiej ale jakby ktoś się uwziął to ogarnie wszystko ze zdjęć!
 Can't wait to hear your opinions about the tutorial and this little pillow (yeah, I know I used extremely sweet fabrics :P). I used fabrics which I received from our lovely Sylloves  !
Nie mogę się doczekać waszych opinii o tutorialu i o tej podusi (która jest niesamowicie słodka :P). Te cudowne tkaniny dostałam od kochanej  Sylloves  !
 Below you can see how does my profile looks like one ZrobiszSam. I really like the look of that page, so simple and everything is easy to find!
Niżej możecie zobaczyć jak wygląda mój profil na ZrobiszSam. Spodobał mi się wygląd tej strony, wszystko jest przejrzyste i łatwe do znalezienia!
Hope you'll like it too and that you will stop by from time to time to look at my tutorials! :)
Mam nadzieję, że wam też się spodoba i od czasu do czasu będziecie tam zaglądać, żeby wykorzystać moje tutoriale! :)

Have a nice evening (I'm going to watch Grey's Anatomy, yeah!),
Miłego wieczoru (ja będę oglądać Chirurgów, jupi!),
marysza

7 comments:

 1. wow! super! akurat planuje uszyć (choć jeszcze szyć nie umiem ;P) jakieś poduchy :) więc chyba skorzystam :)
  No i oczywiście gratuluję :)
  ściskam Werka :)

  ReplyDelete
 2. Wow czad! Moj patchwork juz drugi rok czeka na skonczene :) Cccccccudownie dziekujemy za tut

  ReplyDelete
 3. piękna, ale mi i tak bardziej do gustu przypadła tylna strona

  ReplyDelete
 4. GratkI!! A poducha piękna :D Przeczytałam tutorial i podziwiam, ja bym nie podołała z cierpliwością przy całej tej ręcznej robocie!

  ReplyDelete
 5. Antilight - dzięki kochana :D ja też nie wiem skąd wzięła się u mnie cierpliwość na tego tutka, normalnie to nic mi się nie chce xD

  ReplyDelete
 6. Congratulations! :)
  It's a nice tutorial, and because of the great pictures it's totally understandable even though I don't speak Polish. Now there is one more thing on my to-do-list for the autumn break ;)

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...