Tuesday, April 01, 2014

Renovated Flowerpot - DIY

Some time ago I found an old flowerpot in the attick. I took it from there but I really didn't like how it looked, so it just lied around somewhere, totally forgotten. But one day I got a little idea, to make a super simple renovation!
Jakiś czas temu znalazłam na strychu stary wazonik. Zabrałam go do pokoju ale naprawdę nie zachwycał swoim wyglądem.. więc się poniewierał z kąta w kąt. Ale w końcu któregoś dnia ruszyłam głową i wpadłam na pomysł żeby go troszkę przerobić!
 Below you can see how it looked before my little esperiment :P Just an old, shiny brown vase.
Na poniższym zdjęciu jest przed eksperymentem :P Zwykły, stary, brązowy wazon.
 I took some stuff (acrylic paint in spray, brushes, paper tapes, paints.. etc. etc.) and here is how it looks now! It's main colour is pastel pink, two grey stripes and some simple X - much better than the old version, don't you think? I know it's not mindblowing but my mom likes it! This small vase is now a little bright spot in our living room! :)
Wzięłam trochę przydasiów (farba akrylowa w sprayu, pędzle, papierowe taśmy, pędzle itp. itd.) i tak wygląda teraz! Główny kolor to pastelowy różowy, z dwoma szarymi paseczkami na bokach i czarnymi iksami. Wygląda dużo lepiej niż wcześniej, prawda? Wiem, że to nie jest jakiś odjechany w kosmos pomysł i wykonanie ale mojej mamie się podoba :D Teraz wazonik ma swoje stałe miejsce w dużym pokoju, dodając mu troszkę koloru! :)
If you have some old, unused flowerpots change them! It gives so much satisfaction when you make something for your home! And the tutorial I made is super easy, just hop on to >> THIS << link, and you'll be redirected to the website with a very detailed DIY! :) 
Jak macie gdzieś stare, nieużywane wazoniki to bierzcie się do roboty i przeróbcie je trochę! Cudowne jest to, że takie rzeczy dają masę satysfakcji, że samemu coś się robi do domu! A tutorial jest naprawdę prosty, klikajcie w >> TEN  << link, przekieruje was na stronę ze szczegółowym opisem DIY! :)
P.S. Tell me what you think about it! Do you like my tutorials? Or they are just too boring and unpractical? I would really love to hear your opinions! Have a nice evening ♥ !
P.S. Dajcie znać co o nim myślicie - i o tutorialu i o wazoniku! No i tak w ogóle chciałam zapytać czy w ogóle lubicie moje tutoriale.. Są ok, czy zbyt nudne i totalnie niepraktyczne? Bardzo chciałabym usłyszeć wasze opinie! Miłego wieczoru wszystkim życzę ♥ !

6 comments:

 1. Cudna przemiana! Z brzydkiego kaczątka wazon wyrósł na łabędzia. Muszę sama spróbować podobne cudo wyczarować:) (przydatny będzie cynk o farbie akrylowej w sprayu!)

  ReplyDelete
 2. Wow, efekt jest świetny :) Pisząc farba akrylowa w sprayu masz na myśli po prostu taki zwykły spray (hehe)? Ja bardzo lubię wszystkie Twoje posty, więc tutoriale też:)

  ReplyDelete
 3. jednoiglec - kupiłam te puszki w Nowym Sączu w sklepie plastycznym, jak chcesz zobaczyć jakie mam dokładnie to wejdź na tutorial, tam jest fotka :D

  anua - nie znam się za bardzo na sprayach, mój chłopak trochę malował nimi ale no na tych moich puszkach jest napisane że to farba akrylowa w sprayu :P są takie ładne matowe.. (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie :P)

  ReplyDelete
 4. ekstra lifting! lubie takie metamorfozy! ;)
  buźka

  ReplyDelete
 5. Piękna metamorfoza. Tutoriale pycha :-) Pozostają w czeluściach pamięci i otwierają się linkami w razie potrzeby :-) Pozdrawiam

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...