Tuesday, July 08, 2014

Flowery Journal

Oh! I don't want to check how long time ago I showed you some new notebooks! Such a long time! But now I am starting to have some more free time so there will be more of them! Today I would like to show you one of my newest flowery notebooks :)
Ło! Nawet nie chcę sprawdzać kiedy ostatnio pokazywałam wam jakiś notes! Tak dawno temu! Ale teraz zaczynam mieć troszkę więcej czasu na wszystko i powinnam ich robić troszkę więcej! Dzisiaj mam do pokazania jeden z najnowszych kwiatowych journali :)
 It has 400 pages A6 but looks like it had a lot more pages, it's so sooo thick!
Ma 400 stron A6 ale wygląda na dużo więcej kartek! Taki z niego grubasek!
 Closed by two stripes of fabric, the same from which the cover is sewed :)
Zamykany jest na dwa materiałowe paseczki, zrobione z tej samej tkaniny co okładka :)
 Pages inside are white, but as you can see the edges are rough. The interior fabric isn't shown - it's a vintage flowery fabric, you can see more details here >> click <<.
It's a very thick notebook but still I think it has a perfect size for almost all kinds of bags!
Kartki w środku są białe a brzegi notesu są postarzane. Tkanina wewnętrzna nie jest tu pokazana - jest to kwiatowa tkanina vintage, po więcej szczegółów zapraszam tutraj >> klik <<.

And some facts from me life :P
Last week was full of surprices, full of new impressions and.. I had some special guests here at my home for three days.. I would love to tell you now what it was all about.. but you all have to be patient, I will reveal this little, exciting secret in December!
A teraz troszkę info z życia :P
Zeszły tydzień był pełen niespodzianek, nowych wrażeń i.. miałam w domu gości specjalnych.. Tak bardzo chciałabym wam powiedzieć o co dokładnie chodzi.. ale musicie być cierpliwi! Zdradzę wam ten mały sekrecik dopiero w Grudniu!
Second thing: I'm ill almost a week now. I never get ill so it is really annoying for me that it takes so long time! Eghhh I have no energy for crafty things! I am just playing Diablo III with my A. all the time.. and I love it, especially that we were waiting for this game for a loooong time!
Kolejna rzecz: Już prawie tydzień choruję. Jest to dla mnie podwójnie irytujące bo ja NIE CHORUJĘ! Eggghhh nie mam energii na nic kreatywnego! Całymi dniami gram z moim A. w Diablo III, i uwielbiam to - szczególnie, że bardzo długo już chcieliśmy dorwać tą grę! 

Hope your health is a lot better in July!

8 comments:

 1. zdrówka zyczę
  a notes superaśny !

  ReplyDelete
 2. Oj Ty! Tak podpuszczać i na końcu napisać, że zdradzisz w grudniu? Katujesz nas:P Zdrówka życzę!

  Karolina
  Żyj Kochaj Twórz

  ReplyDelete
 3. Duuużo zdrowia! Piękny notes, a w Diablo też lubię popykać :D

  ReplyDelete
 4. Notes jak zwykle genialny. Kiedyś jeden znich będzie mój :) Tylko musze się napierw zdecydować który, bo wszystkie mi się tak szalenie podobają :)
  Zdrowiej Maryszko. Buziaki

  ReplyDelete
 5. Czarodziejski ten notes :)
  Gratulacje? :)

  ReplyDelete
 6. nooo powiem Ci, że pobudziłaś ciekawość maksymalnie!
  Notes cud miód, gruuuuby strasznie:) No i zdrowia też Ci życzę:)

  ReplyDelete
 7. Notes superaśny owszem ale gierki to już szczerze zazdroszczę ;) pozdrawiam

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...