Tuesday, September 23, 2014

Life Journal - August Pages

Hello! It's time to show you my new Life Journal pages! They are all about August - month full of travelling, meetings with awesome people and it was also a bit crafty! Lets start with the first page below:
Hej! Czas pokazać wam moje nowe strony z Life Journala! Sierpień był miesiącem pełnym różnych wyjazdów, spotykania się z niesamowitymi ludźmi i nawet udało się wcisnąć trochę kreatywnego działania! No to zacznę od pierwszej strony:
As some of you know, I promised to make title pages myself, but now I see it wasn't such a good idea :P I tried to make the August title page and it came out a bit weird :P but I decided to leave it this way, I had no energy to start it over :D
Jak część z was wie postanowiłam robić strony tytułowe sama, ale czasami widać że to nie był zbyt dobry pomysł :P strona tytułowa sierpniowa wygląda nieco dziwnie :P ale już nie miałam sił zaczynać od nowa, więc zostawiłam ją bez zmian :D

I had no idea how to make bigger signs so I took my small brush and ink.. and just made simple letters which suprisingly came out very nice (e.g. the sign mushrooming). What do you think?
Początkowo nie miałąm pomysłu na większe napisy ale w końcu wzięłam mały pędzelek, tusz.. i zaczęłam pisać proste literki i o dziwo wyszły naprawde fajnie (np. napis mushrooming). A wy co sądzicie?

The second page came out a bit better than the first one, and here I have to admit I love my hand written signs (e.g. Będzin Castle, weekend etc.) - the look so natural, right?! This page is mostly about my awesome weekend with Antilight, which we spent at the Celtic Music Festival in Będzin and crafty days, full of calligraphy, paintings and making dreamcatchers!
Druga strona wyszła lepiej od pierwszej i muszę przyznać, że tutaj to już w ogóle bardzo podobają mi się napisy robione pędzelkiem (np. Będzin Castle, weekend itp.) - wyglądają jakoś tak.. naturalnie?! Ta strona jest głównie o cudownym weekendzie spędzonym z Antilight, o Festiwalu Muzyki Celtyckiej in kreatywnych dniach, pełnych kaligrafii, malowania i robienia łapaczy snów!
And below my favourite cards - the pastel, delicate pocket page about my new flower.. and the one about a nice day with my lovely crafty girls (Antilight, Gurka and her sister!).
A poniżej moje ulubione karty sierpniowych stronach - pastelowa, delikatna karta o moim nowym kwiatku :D i druga o wizycie kochanych babeczek (Antilight, Gurki i jej siostry!).

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 
And now enough about my Life Journal, now something about my life :D if you are interested of course.. I passed my B.A. Thesis exam so I finished my studies (at last!). Now I will have a month just for sewing and then.. I will be looking for work (eeek! me?! now this will be challenging :P) so keep your fingers crossed! :D
Dość pisania o moim Life Journalu, wszystko i tak widać na zdjęciach :D teraz trochę prywaty jeśli kogoś to w ogóle interesuje.. Zdałam egzamin licencjacki kilka dni temu! Studia skończone (w końcu!). Teraz robię sobie miesięczną przerwę od wszystkiego, która spędzę na.. szyciu! A potem.. no cóż.. muszę zacząć szukać pracy (eee! ja?! to dopiero będzie wyzwanie :P) więc trzymajcie kciuki! :D
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 

All photos used in the August pages of my Life Journal are from Instadruk! I made these pages also for our new special challenge at Art-Piaskownica, where Instadruk is our sponsor.
Wszystkie zdjęcia z sierpniowych stron moje Life Journala są wydrukowane przez Instadruk! To sponsor wyzwania specjalnego na Art-Piaskownicy!
And do you know what that means? That one lucky winner from all the participants will win something from our lovely sponsor! So just hop on to our challenge blog, and play with us!
A wiecie co oznacza jak mamy sponsora na blogu? Że jest nagroda dla jednej osoby! Dlatego zapraszam was na nasze wyzwanie, nie dość że dobra zabawa.. to jeszcze możecie zgarnąć coś od naszego sponsora!

Now I'm off to celebrate my birthday with.. my sewing machine! Can't wait to turn it on! Have a nice day everyone ♥ !
A teraz lecę świętować swoje urodziny z.. moją maszyną do szycia! Nie mogę się doczekać aż w końcu ją włączę! Miłego dnia wszystkim życzę ♥ !

7 comments:

 1. wpisy genialne, bardzo Twoje i wpasowane do zdjęć perfekto :D graatuluję ukończenia studiów!! Już sobie wyobrażam jakie to może być trudne.. :P

  ReplyDelete
 2. Super :) Trzymam kciuki za pracę z maszyną. Wypoczywaj! No i już na zaś... trzymam mocno kciuki w szukaniu pracy!
  BUZIAK :*

  ReplyDelete
 3. Gratuluję Maryszko !!! Delektuj się wolnością :)
  Powodzenia w szukaniu pracy, jestem pewna, ze pojawi się coś wyjatkowo fajnego.

  No i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO JESZCZE RAZ !!! cudownego dnia Ci życzę !!!!!!

  ReplyDelete
 4. Gratulacje!!! Szycie wychodzi Ci cudownie, więc taka przerwa z pewnością dobrze zadziała :) Świetne kartki i te napisy...nie wiem jak Ty to robisz, ale wychodzą pięknie!
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Congratulations on your degree and happy birthday!

  ReplyDelete
 6. u wiel biam! Maryszka, boski wpis :))) i jeszce raz wszystkiego najlepszego i gratki z okazji licencjatu :))

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...