Tuesday, December 02, 2014

Colour challenge: dreamcatcher!

Hello in December everyone! It's a very busy time for all of us and I really hope I will make a lot of crafty stuff before christmas! So many projects to do and so so sooo little time!
Hej! W końcu grudzień! Jeden z najbardziej zapracowanych miesięcy w roku - mam nadzieję, że mimo tego uda mi się zrobić sporo kolorowych projektów! Tyle pomysłów w głowie a tak mało czasu!

Today I would like to show you something I made in November for Art-Piaskownica's newest colour challenge. I had no idea what to make using the new colour palette but fortunately an idea came to my mind two days before the deadline - a new dreamcatcher!
Dzisiaj chciałabym pokazać wam coś co zrobiłam jeszcze w listopadzie na najnowsze kolorowe wyzwanie w Art-Piaskownicy. Na początku w ogóle nie miałam pomysłu co by tu zrobić ale w końcu dwa dni przed wyzwaniem wpadł mi pomysł do głowy - łapacz snów!

This dreamcatcher differs from the previous ones - how? As you can see, the circle is wooden! Earlier I used cardboard or rubber.. but you have to admit - wood looks way more effective!
Ten łapacz różni się od moich poprzednich - jak widać bazą jest drewniane koło! Wcześniej używałam do tego tektury lub twardej gumy.. ale musicie przyznać.. drewno prezentuje się duuużo lepiej!
 The wooden circle is an order from Littlewood, I am so happy she helped me! I always wanted to make a dreamcatcher like this one, and thanks to Dominika I finally managed to do it!
Drewnianą bazę zamówiłam u Littlewood. Zawsze chciałam zrobić łapacz z drewnem i dzięki Dominice w końcu mi się to udało!
 The dreamcatcher itself is quite big but not very complicated, I used just few types of fabrics, some yarn, buttons and feathers - the most important thing is the wood here.
Łapacz snów jest dość spory ale niezbyt skomplikowany: użyłam tylko kilku tkanin, szarą włóczkę, guziczki i piórka - najważniejszym elementem jest drewniane kółko!
 If you want to make a similar dreamcatcher, just click >> HERE << for my old tutorial. It has a lot of photos and detailed description :)
Jeśli chcielibyście zrobić podobny łapacz ale nie wiecie od czego zacząć to przypominam, że kiedyś wrzuciłam na bloga instrukcję krok po kroku z masą zdjęć i dokładnym opisem :) Wystarczy, że klikniecie >> TUTAJ <<.

I would like to thank Littlewood for her help, this wooden circle is just perfect! Thanks girl!
I jeszcze raz chciałam podziękować Littlewood za pomoc, łapacz nie wyszedł by tak fajnie bez Twojej pomocy!


If you want to join our newest colour challenge, just click >> HERE << ! It will redirect you to our challenge blog! I hope that the colours will inspire you  !
A jeśli chcecie dołączyć do najnowszego kolorowego wyzwania, to klikajcie >> TUTAJ << ! Zostaniecie przekierowani na nasz blog wyzwaniowy. Mam nadzieję, że kolory zainspirują was do działania ❤ !

7 comments:

 1. Wyszedł Ci bardzo pięknie. Dobrego dnia dla Ciebie ;-)

  ReplyDelete
 2. przepiękny. rzeczywiście, największy efekt daje ta drewniana obręcz:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dokładnie, dlatego nie chciałam psuć zbyt dużą ilością dodatków :)

   Delete
 3. Uwielbiam łapacze snów, mam jeden, który wieki temu kupiłam we wrocławskiej Hali Targowej, ale taki samodzielnie wykonany jest jeszcze piękniejszy... I z pewnością czas nastał na stworzenie własnego cudeńka :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Koniecznie pochwal się jak sama zrobisz :D

   Delete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...