Saturday, December 21, 2013

Brown & Turquoise Set

It's almost Christmas.. and I still don't have even one Christmas Tree in my house because we don't have time.. but I hope that I'll decorate my little tree tomorrow with my A.! :)
Już prawie święta a ja ciągle nie mam w domu ani jednej choinki bo nikt nie ma czasu.. no ale mam nadzieję, że jutro uda mi się z moim A. przystroić moje sztuczne drzewko! :)

As you may know, I have some wonderful friends in the blog world.. and we give each other gifts from time to time! Today I would like to show you something I sewed for Antilight  !
Jak już pewnie wiecie, mam naprawdę cudowne znajome w blogowym świecie.. co jakiś czas obdarowujemy się prezentami! Dzisiaj chciałabym wam pokazać co uszyłam dla Antilight  !

I made a vanity bag, but it can also be a special place for other stuff! Kasia revealed that she will use it for markers which she uses at her art school! :)
Zrobiłam kosmetyczkę, ale może służyć nie tylko do przechowywania kosmetyków! Kasia zdradziła mi, że będzie trzymać w niej markery, które używa na ASP! :)
 Thanks to it's shape it can be also used as a clutch! It's the first time I sewed a zipper like that! Unfortunately the zipper itself is a bit rough and it's difficult to open it.. but I believe it will work nicely after some use..!
Kształt ma taki fajny, że można z niej zrobić też kopertówkę! Pierwszy raz wszywałam suwak w ten sposób! Niestety sam suwak dość opornie się otwiera.. ale mam nadzieję, że się wyrobi..!
 The black pattern I drew with Sharpie Fabric Marker.. I love them really much, but they run out of ink so fast..!
Czarny wzorek rysowałam markerem Sharpie do tkanin.. Uwielbiam te pisaczki, szkoda tylko że tak szybko się kończą!

As you read in the title of this post, I gave Anti a "set". But it's not really a set, because one would look really silly walking around with a vanity bag.. and a PILLOW CASE?! :D
W tytule posta napisałam, że dałam Anti "komplet". Ale tak naprawdę człowiek wyglądałby dziwnie jednocześnie nosząc te dwie rzeczy razem.. kosmetyczka i PODUSZKA?! :D
 I just used similar colours to make these two things :D
Chodziło mi tylko o to, że są w podobnej kolorystyce :D

Did you also made some handmade christmas gifts for your friends or family?
A wy jak tam, robiliście sami niektóre prezenty na święta?Have a nice weekend, and I wish you all a bit of snow for Christmas Eve ♥ and a lot of rest! As you can see from the photo below.. I won't be resting, I have A LOT of work for this christmas "break"!
Życzę udanego weekendu i chociaż troszkę śniegu na wigilię ♥ i dużo wypoczynku! Jak widać po poniższym zdjęciu.. ja nie będę za bardzo odpoczywać, mam MASĘ roboty na tą "przerwę" świąteczną!
♥ ♥ 

11 comments:

 1. Bardzo ładna kosmetyczko-kopertówka (wersja: kopertówka dla mnie fajniejsza :) ).

  Podziwiam twój plan zajęć i aż zazdroszczę takiego zorganizowania. Szykuje Ci się pracowity czas. Życzę zrealizowania harmonogramu no a poza tym, Wesołych Świąt.
  Serdecznie pozdrawiam :D

  ReplyDelete
 2. Cudna kosmetyczko - kopertówka, a wzory narysowane markerem perfekcyjne. Ja nie robiłam własnoręcznych prezentów, ale za to zrobiłam kartki świąteczne ze zdjęciem mojego syna.

  ReplyDelete
 3. Poducha zwala z nóg! Swietne połączenie kolorów! Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 4. Turkus to jeden z moich ulubionych kolorów! Kosmetyczka złożona na kopertówkę skradła moje serce.

  ReplyDelete
 5. Twój blog jest po prostu.... wspaniały :) Odkryłam go przypadkiem dziś z rana i śmiało mogę to zaliczyć do świątecznego prezentu. Jesteś bardzo utalentowana (choć zapewne wszyscy Ci to mówią), a Twoje rękodzieło jest bez wątpienia godne uwagi. Wiedz, że będę śledzić Twoje poczynania :)
  Życzę Wesołych Świąt! :)

  ReplyDelete
 6. whiness - jeeeju jak mi miło! dziękuję Ci ślicznie za tak milutkie słowa w ten wyjątkowy dzień!! mam nadzieję, że nie zawiodę Cię i dalej będą Ci się podobać moje pierdoły! :))

  Kamila - yyy wiem, że to się wydaje jakbym była zorganizowana ale tak naprawdę to nie jestem, bo z niczym się nie wyrabiam :P chociaż się staram!

  Dziękuję za bardzo miłe komentarze! Ściskam! :D

  ReplyDelete
 7. kurcze, ale piękne. Świetne kolory,
  jednym słowem Wypas!!!

  ReplyDelete
 8. cudowne rzeczy masz tu na blogu! jestem pod wrażeniem :)

  ReplyDelete
 9. Podobno suwak trzeba posmarować świecą , żeby lżej "chodził" , uwielbiam Twoje plany..planowanie.. również planuję , zapisuję.. marzy mi się Twój notatnik :) Każde mi się podobają..

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...