Sunday, December 15, 2013

XXL Wallet, Tissue Holder and...

Today I would like to show you a nice set for your bag!
XXL Wallet and a Tissue Holder sewed from the same fabrics. Now I think it would be a nice gift for one of my friends.. but I have to think about it more later! :D
Dzisiaj chciałabym wam pokazać.. całkiem fajny komplecik to torby!
Portfel XXL i chustecznik, uszyte w tej samej kolorystyce. Tak sobie teraz myślę, że taki komplecik mógłby być fajnym prezentem dla mojej znajomej.. hmm muszę się nad tym poważnie zastanowić! :D
 As always, the wallet is very big so it can fit everything I need. I really like small wallets, but I always have a problem with my car registration document, which is way too big!
Jak zawsze portfel jest ogromniasty żeby pomieścił wszystkie pierdoły. Ja naprawdę lubię małe portfele, ale zawsze mam problem z wsadzeniem dowodu rejestracyjnego auta.. jest po prostu ogromny!
 And as always, a lot of pocket which can be filled with various cards, photos, notes and other stuff! I really love these two flowery fabrics.. I am almost out of the white one with tiny yellow flowers :( I hope I will find a similar fabric soon! :)
I jak zwykle duuużo kieszonek na karty, zdjęcia i inne rzeczy! Uwielbiam te dwie kwiatowe tkaniny, które tutaj użyłam.. niestety na biała w żółte kwiatuszki już mi się kończy :( mam nadzieję, że szybko znajdę gdzieś podobną!

I also wanted to show you one more fatty! This journal has 400 pages A6, but looks like it had a bit more pages! The cover is quite simple, just like the notebook I made for Syl! :)
Chciałam wam też pokazać kolejnego grubaska! Journal ma 400 stron A6 ale wygląda jakby miał ich dużo więcej! Okładka jest całkiem zwyczajna, zrobiona z jednej tkaniny, tak jak w notesie dla Syl! :)

And here a little update what have I been up to lately. Well my weekend is quite long, but it is also very very busy. Thursday was for sewing gifts for my friends, Friday for some paper craft and making packages and yesterday.. ohh yesterday was very tiring.. Me and my mom covered one big wall with wallpaper!
I mały "apdejt" z mojego weekendu. Jest dość długi i baaardzo pracowity. W czwartek szyłam prezenty dla znajomych, w piątek papierowe szaleństwo i pakowanie paczek a wczoraj.. ohh wczoraj się umęczyłam.. Tapetowałam z mamą wielką ścianę!
I was very stressed that after the glue will dry the wallpaper will peel off.. but fortunately it didn't! You may think it's silly to worry about it, but it was glued directly on polystyrene, not on a regular wall! :)
Bałam się, że po wyschnięciu kleju tapeta rano odpadnie.. ale na szczęście wszystko jest ok! Pewnie się dziwicie czemu się bałam, że odpadnie.. tapeta była przyklejona bezpośrednio na styropianie, nie na normalne ścianie.. to dlatego! :)

Now I need to finish painting some things and I can move back to my room.. can't wait! :)
Teraz tylko muszę domalować parę rzeczy i w końcu będę mogła wrócić do mojego pokoju.. nie mogę się doczekać! :)

What have YOU been up to lately? Something crafty or just preparations for Christmas? Or maybe.. crafty preparations for Christmas :D?
A wy jak tam? Kreatywny weekend czy wszystko już się kręci wokół przygotowań do świąt? Czy może.. kreatywne przygotowania do świąt :D?

Have a nice Sunday,
Miłej niedzieli,
marysza

P.S. Here you can find a very easy tutorial for the XXL wallet! :)
P.S. A tu super łatwy tutek na portfel XXL! :)

8 comments:

 1. Z takiego zestawu chyba każdy by się ucieszył :)
  Twój pokój zapowiada się bardzo ciekawie.
  U mnie też był pracowity, kreatywny weekend, prezenty, zamówienia itp.

  ReplyDelete
 2. Cudny komplecik :-) Portfel taki jak lubię :-) Czyli duży:-)))))))))))))))

  ReplyDelete
 3. I'm sure your friend will be very happy if you give her these beauties as a present. :)
  I hope the renovations are going well! :)

  ReplyDelete
 4. Portfel bardzo pojemny, a to ważne dla kobiety ;)
  Zachwyciła mnie ta "alfabetowa" tapeta, jest po prostu piękna. Ciekawa jestem jak będzie się prezentować całość jak już się wprowadzisz...

  ReplyDelete
 5. Nie wiem jak to możliwe że wychodzą ci takie świetne portfele, a u mnie przypominają raczej jakieś sakiewki...Czym je usztywniasz, jeśli mogę spytać?

  ReplyDelete
 6. Małgorzata Wach - staram się używać w miarę takich twardszych tkanin a jeśli są miękkie i cienkie to używam baaaaaardzo dużo flizeliny z klejem. Jak przykleję flizelinę do każdego elementu portfela to wtedy wychodzi dość sztywny :D (chociaż i tak nie jest to tak twarde jak skórzane portfele.. ale to nie moja liga :D)

  ReplyDelete
 7. O mój komplecik jest boski , wszystko uwielbiam :-))Pozdrawiam!!

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...