Tuesday, January 13, 2015

Flow Magazine Review

Today's post is dedicated to.. Paper Lovers! I would like to show you my latest discovery - Flow Magazine! This thick mag is a dream come true for all creative people, who never found a really good, creative, extremely inspiring and interesting magazine. It is the first paper magazine I read in 100% ever! This must mean something, right? :D
Dzisiejszy post dedykuję.. miłośnikom papieru! Chciałabym wam pokazać moje ostatnie odkrycie - Magazyn Flow! Ten grubaśny magazyn to spełnienie marzeń wszystkich ludzi, którzy nigdy wcześniej nie czytali dobrego, kretywnego, bardzo inspirującego i naprawdę interesującego magazynu. To pierwsza gazetka, którą przeczytałam od deski do deski. A to musi coś znaczyć, prawda? :D
I received my first issue of Flow about a month ago. When I started reading it and I completely forgot about the whole world. Starting every new article was a little ritual for me - something good to eat, candles, tea and a very comfortable spot to sit down.. and only then I could concentrate on the text!
Pierwszy numer Flow dostałam jakiś miesiąc temu. Jak zaczynałam go czytać.. to zapominałam o całym świecie. Czytanie go było moim małym codziennym rytuałem - jakieś pyszności, świeczki, herbatka i wygodne miejsce do siedzenia. I mogłam się porządnie skupić na tekście! 
Most of the articles in my issue of Flow were really inspiring. Of course there were also some pages that were not really interesting for me, but lets talk about some of my favourite articles:
Większość artykułów było naprawdę inspirujących. Oczywiście zdarzyło się też kilka mniej interesujących, ale skupię się na tych najlepszych:

- Ingrid Bergman, Still Water Run Deep
- The New Life of Books
- A Fresh Start
- You and Your Parents
- Hanging Around is Better than Going to the Gym
- Beginner's Mind
- Family Portraits
- The Gift of Giving

These were my facourites! And the last one - The Gift of Giving deserves a separate post because I started this project (29 days of giving!).
To moje ulubione teksty! A ten ostatni o prezentach zasługuje na oddzielny post bo zaczęłam ten projekt :D (29 dni rozdawania prezentów!).
Articles, articles, articles.. of course they are the most important part of a magazine but.. there is also something that we, creative girls love most - colorful gifts! Every issue of Flow includes some gifts! Some beautiful graphics that you can put on your walls (mine are already in my hall!), a little notebook for book lovers and A LOT of tags for handmade gifts. Aren't these gifts cool?
Artykuły, artykuły, artykuły.. oczywiście, że są najważniejszą częścią gazety ale.. jest jeszcze coś, co my babeczki bardzo lubimy - kolorowe prezenty! Każdy numer Flow to też kilka podarunków! Kilka pięknych grafik, które można powiesić na ścianie (moje już wiszą w przedpokoju!), mały notesik dla miłośników książek i masa tagów! No przyznacie, że fajne te prezenciory, no nie?
And what I didn't like? There were about 2 articles that were not for me.. and advertisements of products, that were just extremely expensive, unobtainable! But these are just two tiny defects that we should not pay attention to.
A co mi się nie podobało? Jakieś dwa artykuły nie bardzo mi się spodobały.. i reklamy produktów, które były okropnie drogie! Ale to tylko dwa drobiazgi, na które nie warto zwracać uwagi.
I received my first Flow for a review - but don't think that it's just an empty ad! I am really in LOVE with this magazine, I ordered the new issue as soon as I finished reading the last page of the previous one. The new international issue also has a lot of nice gifts and amazing pictures. Can't wait to strart reading it, I really hope that articles will be as interesting as in the previous issue!
Mój pierwszy numer Flow dostałam do recenzji - ale nie myślcie sobie, że to tylko pusta reklama! Naprawdę zakochałam się w tym magazynie! Jak tylko skończyłam czytać ostatnią stronę to zamówiłam sobie kolejny numer. Nowy międzynarodowy Flow też ma mnóstwo fajnych prezentów i grafik. Nie mogę się doczekać az się dorwę do artykułów, mam nadzieję, że będą tak samo interesujące jak te w poprzednim numerze!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 

But now a little break from reading in English! I'm reading a book by Andrzej Pilipiuk - one of my favourite Polish fantasy writers. And what about you guys? Do you ever read magazines? Or just books? Have you ever read Flow?
Ale teraz mała przerwa w czytaniu po Angielsku! Czas na książkę Andrzeja Pilipiuka - jednego z moich ulubionych pisarzy fantasy w Polsce! A wy jak tam moi drodzy? Czytacie czasem magazyny? Czy tylko książki? Czytaliście kiedyś jakiś numer Flow?

13 comments:

 1. z chęcią bym sięgnęła po ten magazyn. wydaje się naprawdę godny uwagi:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Napisany dość prostym angielskim więc jest plus dla nas Polaczków :) Naprawdę polecam :))

   Delete
 2. zaintrygował mnie ten magazyn, Twoja recenzja zachęca :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam nadzieję, że kiedyś po niego sięgniesz :D

   Delete
 3. ja kupowałam holenderską edycję Flow przez kilka lat (nawet nie wiedziałam, że teraz wydają międzynarodowo!) i bardzo lubiłam sobie z nim siadać do kawki właśnie, ale przestałam go kupować, bo po prostu przestałam kupować wszelkie magazyny. Czasami jak sobie pójdę na kawę do kafejki to przeglądam, zawsze gdzieś leży :) Foty zawsze mieli niesamowite, zresztą większość artykułów też!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Anniko! Ja też kiedyś przestałam kupować wszelkie magazyny (chyba w gimnazjum) bo stwierdziłam, że są idiotyczne i nie mają w sobie nic ciekawego. Z FLOW jest inaczej i jestem bardzo szczęśliwa, że go odkryłam, w końcu czytam też coś ze świata "zewnętrznego" a nie same książki fantasy :D

   Delete
  2. a jak ładnie dzisiaj o Tobie napisali na FB! :)

   Delete
  3. Dzięki za informacje! Nawet nie wiedziałam :D

   Delete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Po Twojej recenzji mam wielką ochotę przeglądnąć ten magazyn. Muszę zaglądnąć do nich na stronę :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Polecam :D jest bardzo kolorowy! I grubaśny więc czytania jest sporo (130stron A4!). Myślę, że Ci się spodoba :)

   Delete
 6. AAaa Flow! Mieszkałam w Holandii przez ładnych kilka lat i kupowałam dość nieregularnie, bo jednak jak się języka nie zna... Żałowałam, że nie mogę poczytać. Za to jestem wielbicielką wszelkich dodatków wydawanych przez Flow, np. kalendarze, specjalne zeszyty wakacyjne, ala-pamiętniki, no cuda. Nawet gdzieś kredki z Flow mam. A kiedyś, kiedyś w candy u mnie można było wygrać kolorowankę dla dorosłych http://mamajagody.blogspot.com/2013/02/flow-candy.html. Pozdrawiam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Noooo dodatki są super! Kalendarz bym chciała i to bardzo, ten z cytatami na 365 dni ale troszkę jednak za drogi :( Ale może za rok? :D

   Delete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...