Monday, April 29, 2013

April Showers Bring Mayb Flowers

We have a new challenge at Art-Piaskownica.. and it's all about rain! Perfect choice for yesterday's weather (and today's a bit too). I have to admit I like raing, but the one that is quite warm and refreshing during spring and summer. Inspired by the photo one of us picked I decided to sew a happy rain drop. I hope it will bring only warm rain!!
Nowe wyzwanie na naszym piaskownicowym blogu.. bardzo deszczowe wyzwanie! Idealny wybór na wczorajszą pogodę (no i na dzisiejszą troszkę też!). Sama desz bardzo lubię, ale mówię o tym ciepłym, świeżym deszczu, który jest wiosną lub latem. Zainspirowana zdjęciem które jedna z nas wybrała postanowiłam uszyć kropelkę! Mam nadzieję, że ta kropelka przyniesie tylko cieplutki deszcz!! :)
The rain drop's face is quite happy as you can see :P. Yes I know that eyes are crooked, but it was a super fast project and I didn't measure anything!
Kropelka  ma całkiem zadowoloną minkę jak widać :P Taaak wiem, oczy są krzywe, ale to był mega szybki projekt i nic nie mierzyłam!
I also wanted to show you my favourite wall in my room. My grandmother says it looks like in an indian cottage.. put obviously she is exaggerating!! I found this fabric a long time ago in a second hand. I knew some day I will hang it!!
Chciałam wam też pokazać moją ulubioną ścianę w pokoju. Moja babcia mówi, że wygląda jak urwana z jakiejś indiańskiej chatki.. ale wiadomo, że przesadza!! Znalazłam tą cudowną tkaninę daaaaawno temu w lumpeksie. Wiedziałam, że w końcu ją kiedyś powieszę na ścianie!!

I hope you will have a looovely long May weekend! I'm leaving town to the countryside with my A. Yay!
Mam nadzieję, że będziecie mieć cudoooowny długi weekend majowy! Ja wyjeżdżam z moim A. na wieś. Jupi!
marysza

12 comments:

 1. kropla wywołuje u mnie uśmiech od ucha do ucha. na chwilę mogę nawet polubić dla niej deszcz! :)

  ReplyDelete
 2. kropelka wygląda przeuroczo :) a ściana świetna! bardzo klimatyczna ;)

  ReplyDelete
 3. Kropelka kojarzy mi się troszku z taką widywaną na plakatach w stacjach krwiodawstwa :)) ale to dobre skojarzenia jak dla mnie :)) Super jest:)) A ściana wymiata!!

  ReplyDelete
 4. Och urocza kropelka:) ślicznie:)Serdecznie i ciepło pozdrawiam oraz posyłam promyki słonka*
  Peninia
  http://peniniaart.blogspot.com/
  ♥♥♥

  ReplyDelete
 5. i do drżenie w oku :D

  miłego odpoczynku :D

  ReplyDelete
 6. The raindrop is cute :)
  And the fabric on the wall is really inspiring, I could also imagine it as a painting. :)

  ReplyDelete
 7. Ależ wyjątkowe przedmioty tworzysz! Wpadłam tu przypadkiem, ale chyba zostanę na dłużej :) Miłego dłuuuugiego weekendu :)

  ReplyDelete
 8. Lowe ją MArysz!!
  A komentarz o indiańskiej chatce ja bym odebrała pozytywnie :))) Bo trochę babcia ma rację, ale własnie taki pokój jest ekstra!

  ReplyDelete
 9. Bardzo ładnie wygląda ten "kawałek" pokoju , ciekawa jestem jak wygląda reszta.. :) pewnie też super :)

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...