Monday, April 22, 2013

Envelope Boom

I don't know if you have noticed, but there is an envelope boom on foreign blogs. A lot of people are making all kinds of cluthes, vanity bags, pencil cases, glasses cases etc. with an envelope shape. Of course I couldn't resist and eventually I made a few as well! :)
Nie wiem czy zauważyliście, ale jest moda na różnego rodzaju materiałowe koperty na zagranicznych blogach. Wiele osób robi torebeczki, kosmetyczki, piórniki, pokrowce na okulary itp.. w kształcie kopert. Oczywiście nie mogłam się oprzeć i też zaczęłam je robić! :)
Here you can see 3 envelopes I made (all three in March because now I don't have time for anything!). Every single one is used for something else. The grey one is for my new art-journal, the yellow-leather one is for all kind of stuff from my desk which don't have their place and the blue one is for my savings (I don't know if you have it similar, but when I have money on my bank account I just spend it with the speed of light!).
Te 3 koperty widoczne na zdjęciach (wszystkie zrobione w Marcu bo teraz na nic czasu nie mam!). Każda służy do czegoś innego. Szara to ubranko na mój nowy art-journal, żółta-skórzana na różne pierdoły z mojego biurka, które nie mają swojego miejsca, a ta niebieściutka na moje malutkie oszczędności (nie wiem czy macie podobnie, ale jak ja mam pieniądze na koncie bankowym to wydaje je z prędkością światła!).
The blue one is the latest one, and I have to admit (again) that I'm not at all satisfied with it.. everything is crooked and looks like I just started learnin how to sew! Ehh..! The signs on the back are made with the Sharpie Fabric Markers - I really can recomment them :)
Niebieska jest najnowsza i musze przyznać (znowu) że w ogóle nie jestem z niej zadowolona.. wszystko jest krzywe i wygląda jakbym się pierwszy raz za szycie brała! Ehh..! A różne znaczki itp. robione Markerami do Tkanin firmy Sharpie - szczerze polecam :)
Oh and it's closed by a little metal nap and it has a small green heart sewn inside.. just a little happy and optimistic accent! :)
O właśnie i zamykana jest na malutką metalową napę i ma malutkie serduszko w środku.. taki malutki wesoły i optymistyczny akcencik :)
I am also planning to sew a cluth with an envelope shape, but I have really a lot of work now so I will probably do it in the end of June.. I miss sewing so so much *_*
Mam zamiar uszyć też kopertówkę w kształcie koperty (ale odkrywcze!) ale jestem tak zawalona robotą teraz, że pewnie dopiero w czerwcu się za to wezmę.. aahhh tęsknię za szyciem *_*

I am so sorry for my poor blogging lately! I'll make up for it during summer holidays! :)
Przepraszam za moje kiepskie blogowanie ostatnio! Porpawię się w wakacje na pewno! :)

Best wishes,
cieplutkie pozdrowienia,
marysza

15 comments:

 1. Piękne! Mi też pieniądze z kota bankowego szybko się rozchodzą, a gotówka jakoś wolniej. Taka kopertka to świetny pomysł! :)
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Gdybym dostała list w takiej kopercie, byłabym zachwycona :)

  Zapraszam na candy do mnie
  przytulasie-nasze.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Super !!
  Chyba odgapię i też takie sobie uszyję.
  Mogę ?? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. kochana przeciez to nie moj pomysl:d ale z niecierpliwoscia czekam jak tobie wyjdzie!!

   Delete
 4. "koperty" wyglądają świetnie! nie ważne czy są krzywe, czy nie ;) sam pomysł jest rewelacyjny :)

  ReplyDelete
 5. no i wcale się nie dziwię tej modzie, bo moja koperta od Anti to najcudniejsze etui na tablet, jakie mogłam sobie wymarzyc ;)
  Twoje też cudniaste :*

  ReplyDelete
 6. A mnie właśnie ta niebieska podoba się najbardziej :)) Super jest!!
  W ogóle piękne te kopertki :)) Chyba i mnie takowa się zamarzyła :) Ach ta moda :))))
  pozdrawiam!!

  ReplyDelete
 7. Urocze :)Pozdrawiam! Renia

  ReplyDelete
 8. Rewelacja!Serdecznie i ciepło pozdrawiam oraz posyłam promyki słonka*
  Peninia
  http://peniniaart.blogspot.com/
  ♥♥♥

  ReplyDelete
 9. Ciebie to poczta powinna zatrudnić :)

  każda jedna cudna, każda inna i po prostu dziób się uśmiecha!

  ReplyDelete
 10. Uwielbiam je :))))) jak na nie patrze to znów mam ochotę na szycie :)

  ReplyDelete

Thank you for your comment! <3

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...